IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT? KARTA PODARUNKOWA BEACTIVE!

Szukasz prezentu na Święta dla przyjaciela, partnera lub po prostu bliskiej Ci osoby? Podaruj jej karnet fitness pod choinkę!

Karta podarunkowa działa na takich samych zasadach, jak regularny karnet BeActive, upoważnia do korzystania ze wszystkich klubów fitness objętych naszą ofertą i funkcjonuje w dwóch trybach: Comfort oraz Open. Co więcej, łączy się też ze wszystkimi obowiązującymi promocjami!

 

 

Aby dokonać zakupu, nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy wejść na naszą stronę internetową w zakładkę "Oferta" wybrać opcję "Karta Podarunkowa" i zaznaczyć tryb karnetu, który chcielibyście komuś sprezentować. Całą resztą zajmiemy się my!

 

 

Po otrzymaniu takiego vouchera, Użytkownik rejestruje nową kartę na naszej stronie internetowej, wybiera datę aktywacji swojego karnetu i od tego dnia może już rozpocząć treningi z BeActive. Nic prostszego! :) 

 

 

 

 

Święta to idealna okazja do tego, żeby zadbać o swoich bliskich, dlatego zmotywujcie ich do większej aktywności fizycznej! Karta Podarunkowa BeActive świetnie się sprawdzi zarówno u każdego fitfreaka, jak i początkującego sportowca! 

Popularne teraz

Popularne teraz

Instagram Beactive

Newsletter
Aby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami, promocjami i aktualnościami w BeActive, koniecznie dodaj swój adres do naszego newslettera,
a każdego miesiąca dostaniesz porcję ciekawych informacji.
x