_skąd czerpać energię... #goodvibesonly!

Długie noce, krótkie dni, mało słońca, ale za to deszcz i wiatr… STOP! Przecież wszyscy wiemy jak jest. Taki mamy klimat i takie są „uroki” naszej zimy, ale to najwyższy czas, żeby skończyć z tym narzekaniem! Na pewno jak pojawi się trochę słońca to będzie lepiej. Jednak zanim to się stanie mamy kilka sprawdzonych sposobów na zimową chandrę.

 

  1. #GOODVIBES…

czyli dobry klimat, rzeczy i ludzie wprawiający nas w przyjemny nastrój. Brzmi bardzo instagramowo, ale to naprawdę robi robotę. Zadbaj o swoje otoczenie – obecność bliskich osób lub chwila tylko dla siebie, kwiaty w pokoju, zapalone świeczki, ulubiona muzyka w tle czy zapach ciasta unoszący się w całym domu. #GOODVIBES to zazwyczaj małe rzeczy. Dla każdego może to być coś innego, ale to właśnie te rzeczy sprawiają, że czujemy pozytywne wibracje i jest nam łatwiej mierzyć się z codziennymi wyzwaniami. Oczywiście zachowaj umiar. Nie traktuj naszej rekomendacji #GOODVIBES do celebracji każdej wolnej chwili z gorącą czekoladą, popcornem i kolejnym! Zachowaj balans i niech #GOODVIBES będzie motywacją do aktywności!

 

  1. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA…

oczywiście dostosowana do Twoich upodobań, potrzeb i możliwości. Jeśli nie lubisz chłodu i deszczu, to nie musisz biegać na świeżym powietrzu. Po co masz się denerwować, że znowu zamarzają Ci dłonie lub przemakają buty? Znajdź aktywność dobrą dla siebie. Zacznij od kilku ćwiczeń zaraz po przebudzeniu, żeby dać ciału sygnał, że zaczynamy kolejny dzień! Aktualnie różnorodność zajęć sportowych jest ogromna. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. I nieważne czy będzie to trening siłowy, zajęcia fitness czy może relaksacyjna joga. Postaw na regularność! Potwierdzono naukowo, że wystarczy 21 dni, żeby coś stało się nawykiem. Wiadomo, początki bywają trudne, ale z czasem zauważysz rezultaty. Satysfakcja gwarantowana! Sprawdź, jakie możliwości daje karta BeActive. Do Twojej dyspozycji jest aż 200 klubów w całej Polsce. Na pewno znajdzie się jakiś w okolicy Twojego osiedla lub uczelni, żeby zrobić trening po zajęciach. Lokalizacje możesz sprawdzić tutaj - /pl/gdzie-skorzystac-r61.html. Jeśli nie chcesz ćwiczyć w samotności, zaproś do wspólnych treningów przyjaciółkę, brata czy sąsiada.

 

 

  1. DIETA I SUPLEMENTACJA…

było o #GOODVIBES i aktywności fizycznej. Obowiązkowym uzupełnieniem jest zbilansowana dieta oraz suplementacja. Zimowe odżywianie powinno dostarczać większych ilości witamin i minerałów. Stanowią one tarczę obronną w walce z bakteriami i wirusami. Pamiętaj, więc o owocach i warzywach. Mały wybór świeżych warzyw? Polecamy mrożonki! Świeżo wyciskane soki owocowe czy napar z imbiru z dodatkiem kurkumy i miodu też mają dobry wpływ na nasz organizm, więc korzystaj z tego śmiało. Gdy odczuwasz brak wspomnianego wcześniej słońca, suplementuj witaminę D3, a dla wzmocnienia odporności – kwasy omega 3 i produkty pszczele. To naprawdę pomaga!

 

Połączenie naszych trzech sprawdzonych porad naprawdę działa, więc nie zwlekaj. Zawalcz z zimową chandrą. Swoimi efektami dziel się na Instagramie, oznaczaj @ebeactive i hasztaguj #stawiamnaformę. Będzie nam bardzo miło i będziemy podawać dalej!

 

 

 

Popular now

Popular now

Instagram Beactive

Newsletter

x